Про Нас

«Ломбард Сосед» — це фінансова установа з величезним досвідом роботи, кваліфікованим кадровим потенціалом, високим рівнем обслуговування та якості надаваних послуг. Прагнучи до реалізації нових ідей, ми залишаємось надійним і стабільним партнером, з великим досвідом і кращими традиціями.
За час роботи у нас з’явилася велика кількість постійних клієнтів, для яких ломбард створює комфортні умови, що дозволяють почувати себе впевненими та захищеними, і викликає бажання звернутися до нас знову тому що ми надійнй.
Ми дорожимо партнерськими відносинами, тому гарантуємо повну конфіденційність.
Наш ломбард надає можливість отримати швидкі гроші в національній валюті (видання — 5 хвилин) без зайвих паперових тяготин. Вам тільки буде потрібно підтвердження особистості та застава (ювелірна виріб, брухт або що-небудь з побутової техниці).
Ми входимо до складу Всеукраїнської Асоціації ломбардів. Наша мережа працює із дотриманням вимог чинного законодавства. Ми працюємо без закритих комісій і видаємо всю суму оцінної вартості залога на руки. Наш успіх — це бездоганна репутація, відсутність «підводних» каменів і швидка фінансова допомога.

Ми гарантуємо Вам:
— високу та професійну оцінку залогового майна
— безпеку залогового майна
— швидке і якісне обслуговування
— індивідуальний підхід та конфіденційність

Наші ціни на брух драгметалов