Кредитування під заставу виробів із золота


Як здати в ломбард золоті вироби під заставу?

Золоті вироби – це не тільки незамінна прикраса, але ще і чудова
можливість отримати гроші тоді, коли вони особливо потрібні. Для цього просто прийдіть в одне з відділень.

Наш експерт всього за кілька хвилин проведе оцінку виробів за допомогою щадних реактивів і оформить для вас кредит. Довідки про доходи і поручителі не знадобляться. Головне, при собі мати паспорт (або інший документ виданий держорганом) та ідентифікаційний код.


Чи приймає ломбард золоті вироби часів СРСР?

Звичайно, золото радянської епохи приймається під заставу на загальних підставах і згідно курсу оцінки, який залежить виключно від проби металу.

Ми надаємо кредити під заставу різноманітних варіантів і моделей ювелірних прикрас з червоного, лимонного, чорного, білого золота і комбінованого поєднання.


Що впливає на суму застави, яку Ви отримуєте на руки:

  • Апробування. За допомогою реактивів фахівець перевіряє
    пробу виробів із золота. Зрозуміло, чим вища проба, тим дорожче буде оцінено вироб.
  • Вага. Визначається кредитним експертом на спеціальних
    ювелірних вагах.
  • Інкрустація. Вага дорогоцінного каміння, вставок у ювелірний вироб не впливає на оцінку заставного майна ті вираховується з загальної маси виробу.

Після цього в сукупності, Вам буде озвучена сума, яку ломбард готовий Вам запропонувати за заставу.

Відзначимо, що Ви можете не отримати під заставу виробів із золота кредит в тому випадку, якщо вам немає 18-ти років і на руках не буде документів. Тому, прямуючи в одне з наших відділень, перевірте, чи взяли Ви з собою паспорт (або id-паспорт) та реєстраційний номер облікової картки платника податків (т.з. “ідентифікаційний код”).

Ви можете здати золоті вироби на термін від 1 до 30 днів. Якщо ж у Вас з’явилася можливість забрати раніше заставу, то ми перерахуємо
процентну ставку. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам професійно обслуговувати будь-якого користувача.