Кредитування під заставу побутової техніки

Одним з найбільш поширених на сьогоднішній день видом застави після золотих виробів є різноманітна техніка, починаючи від портативної і закінчуючи побутовою. Це обумовлено різким підвищенням цін на нову техніку в Україні в зв’язку з підвищенням курсу долара, до якого прив’язується ціна будь-якого імпортного товару. А основним початковим критерієм для розрахунку заставної вартості предмета застави в ломбарді «Ломбард Сусід» є саме його ринкова вартість до експлуатації, дійсна в день оформлення кредиту. Завдяки високій ціні на аналогічну нову річ під заставу техніки можна отримати в кредит готівку на досить велику суму. До того ж ліквідність техніки висока, що робить даний вид кредиту під заставу одним з найпопулярніших в ломбардному бізнесі.


Ми приймаємо під заставу:

 • мобільних телефонів;
 • цифрової портативної техніки;
 • офісної оргтехніки;
 • побутової техніки

Процедура оформлення кредиту під заставу техніки:

Від Вас буде потрібно:

 1. паспорт України;
 2. ідентифікаційний код

Буде оформлений стандартний договір позики, в якому обумовлюються умови і терміни погашення кредиту, розмір відсотків і можливість перезалога. Процес оцінки займе більш тривалий час, так як на відміну від оперативної оцінки золота, наш фахівець повинен перевірити функціональність здається техніки і визначити відповідність її зовнішніх і внутрішніх характеристик заявленим в інструкції параметрам. Для цього техніка, яку ви надаєте в якості застави, повинна бути ретельно вимита і заряджена, якщо принцип її роботи грунтується не на роботі від мережі. Ломбард «Ломбард Сусід» не оформляє кредити під заставу несправної або дефектної техніки, а також не береться в якості застави неоригінальна техніка, яка копіює відомих брендових виробників.

Касир-оцінювач ломбарду «Ломбард Сусід» озвучує остаточну оціночну вартість тільки після візуального огляду техніки та перевірки всіх її функціональних можливостей в присутності клієнта.


Що впливає на вартість оцінки

При оцінці техніки крім первісної вартості аналогічної нової моделі на ринку враховується так само:

 1. повнота комплектації;
 2. наявність зарядного пристрою (якщо заставний пристрій має аккумуляторне живлення);
 3. наявність додаткових деталей та запасних частин;
 4. ступінь зносу;
 5. видимі дефекти і збої в роботі

Також на заставну вартість техніки впливає наявність документів, термін експлуатації і дата закінчення дії гарантійного талона. Якщо будь-які з перерахованих вище вимог не відповідають або відсутні, оціночна вартість знижується.